Дата: 22.02.2021 15:43

ОГОЛОШЕННЯ

26 лютого 2021року  з 9-30 до 12 год в приміщенні ЦНАПУ Бісковицької сільської ради                в селі Воютичі по вул.Шкільній,21                фахівцем Відділу обслуговування громадян №3 (Самбірський район) Головного управління Пенсійного фонду у Львівській області буде проводитись прийом громадян з наданням таких послуг:

-надання консультацій, роз’яснень щодо застосування пенсійного законодавства;                                                                                                                                        -надання переліку документів, необхідних для одержання послуги;                                    -прийом замовлень на видачу довідок про розмір пенсії, про перебування на обліку, з Реєстру застрахованих осіб;                                                                                  -прийом документів для проведення попередньої оцінки права на призначення пенсії, її перерахунок;                                                                                         -оформлення заяви для виготовлення пенсійного посвідчення, в тому числі    ЕПП;                                                                                                                                                  -реєстрація на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України;              -прийом заяви про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсії;                                                                 -прийом заяв про призначення, перерахунок пенсії, встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;                                                                           -прийом додаткових документів,зазначених у розписці-повідомленні;                              -прийом заяви щодо підтвердження періодів роботи, що зараховуються до трудового стажу для призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, установлені для окремих категорій працівників, комісією при     Головному управлінні;                                                                                                                -прийом заяви щодо видачі довідки про наявний страховий стаж для призначення Тимчасової державної соціальної допомоги, відповідно до постанови КМУ від 27.12.2017 року №1098;                                                                           -прийом заяв щодо підтвердження стажу, набутого на території іншої держави;                                                                                                                                         -прийом заяв на запит пенсійної справи за новим місцем проживання;                          -прийом заяв на зміну способу виплати пенсії;                                                                      -прийом заяв на виплату допомоги на поховання ;                                             -прийом заяв про виплату недоотриманої пенсії;                                                                 -прийом заявки на підключення послуги СМС-інформування.