На Львівщині стартує сезон полювання на пернату дичину

Дата: 13.08.2021 14:35

Поліція Львівської області

До уваги мисливців ? На Львівщині стартує сезон полювання на пернату дичину

Поліцейські закликають мисливців дотримуватися правил поводження із зброєю та нагадують, що за порушення природоохоронного законодавства в сфері мисливства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

У суботу, 14 серпня, у мисливських угіддях Львівщини розпочинається сезон полювання на пернату дичину.
Співробітники територіальних підрозділів поліції, дільничні офіцери поліції, інспектори з контролю за обігом зброї та працівники інших служб поліції Львівщини у складі мобільних груп проводитимуть рейди у мисливських господарствах, під час яких перевірятимуть наявність дозвільних документів, справність зброї, а також проводитимуть роз’яснювальну роботу з мисливцями.

Правоохоронці нагадують, що під час полювання необхідно мати при собі такі документи:
- посвідчення мисливця;
- контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на мисливський сезон;
- дозвіл на добування мисливських видів птахів (відстрільна картка);
- чинний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;
- паспорт на собак мисливських порід, у разі їх використання на полюванні.

Під час полювання забороняється:
- наставляти зброю на інших людей, навіть якщо вона не заряджена;

- передавати зброю іншим особам, за виключенням перевіряючих осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання, при цьому попередньо перевірити і розрядити її;
- здійснювати стрілянину без потреби;
- тримати зброю дулом до себе під час виходу з човна, машини, інших видів транспорту;
- перед чи під час полювання вживати спиртні напої.

Також поліцейські нагадують, що за незаконне поводження зі зброєю, незаконне полювання, а також порушення правил полювання передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність.

Світлина від Поліція Львівської області.