Оголошення «Контінентал Фармерз Груп» інформує про проведення обприскування сільськогосподарських культур

Дата: 27.06.2022 15:34

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

З метою:

• дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями;
  • виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності;
  • запобігання небажаному контактуванню населення із обробленими масивами с/г культур;
  • запобігання небажаному впливу засобів захисту рослин на стан бджіл

компанія «Контінентал Фармерз Груп» інформує вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком:

Сільська рада/ОТГ

Населений пункт

Дата обпри-скування

Приблизна площа обробітку

Група пестицидів

Ступінь токсичності

Термін дії препарату

Рекомендований термін ізолювання бджіл

Бісковицька

с. Лановичі

с. Пяновичі

27.06-04.07

Соя

580 га.

Фунгіцид/інсектицид

Потрібно ізолювати під час оприсуквання

Контактна особа від «Контінентал Фармерз Груп»: _Луцюк Вадим Володимирович_____

Номер телефону:                                                                       ___0982295213_________________

ПРОІНФОРМУЙТЕ ПАСІЧНИКІВ ТА МІСЦЕВЕ НАСЕЛЕННЯ ДЛЯ УНИКНЕННЯ НЕПОРОЗУМІНЬ!

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише ліцензійні препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.

З повагою,

«Контінентал Фармерз Груп»