УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 12.05.2023 15:42

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

У ЦНАПі БІСКОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРОВОДИТЬСЯ АКТУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ В РЕЄСТРІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Реєстр територіальної громади (РТГ) – це сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією , для забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Мешканці, дані яких є внесені в Реєстр, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок із питань реєстрації місця проживання, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги.

Відсутність даних в РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електронних публічних послуг згідно ЗУ від 05.11.2021 року № 1871-ІХ “ Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні”.

Реєстр територіальної громади наповнюється щоденно.

Змінюючи реєстрацію місця проживання, реєструючи місце проживання новонароджених дітей, реєструючи місце проживання особи, Центр надання адміністративних послуг вносить зміни та оновлює дані в Реєстрі.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились: наприклад, змінилось прізвище у зв’язку з одруженням, змінено паспорт громадянина України, але інформація в реєстрі залишилась попередньою.

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.

Адміністраторами ЦНАПу Бісковицької сільської ради проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті нашої громади.

Для перевірки існуючих електронних даних, за адресою вашого місця реєстрації, мешканці Бісковицької громади можуть звернутися до Центру надання адміністративних послуг, з метою уточнення:

– чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

– чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;

– внести в базу даних неповнолітніх.

Тільки після повної актуалізації даних в електронному Реєстрі жителі громади зможуть отримувати Витяг про місце реєстрації.

При зверненні для уточнення та актуалізації даних при собі потрібно мати оригінали документів:

- паспорт громадянина України (всіх зареєстрованих за даною адресою);

- ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

- свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

- правовстановлюючі документи на житло;

- будинкова книга (за наявності);

- свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища)

Просимо звертатися за адресою: с.Воютичі, вул.Шкільна, 21 Центр надання адміністративних послуг Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області.

Додаткова інформація за телефоном +38(067)6755700Фото без опису