Правила безпечного відпочинку на водних об’єктах

Дата: 31.07.2023 12:31

Працівники Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області нагадують мешканцям Самбірщини правила безпечного відпочинку на водних об’єктах.

• уникати відпочинку в зонах де відсутні рятувальні пости;

• не запливати занадто далеко;

• уважно стежити за дітьми, не підпускати їх самих до води;

• в жодному разі не заходити у воду у стані алкогольного сп’яніння;

• звертати увагу на температуру води.

Варто пам’ятати, що вода помилок не прощає, тому додержання елементарних правил та вимог безпеки дозволить Вам уникнути нещасних випадків під час відпочинку біля водних об’єктів.