Дата: 09.08.2023 13:56

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області надає номера "гарячих ліній":

- (032) 259-30-75 - номер телефону "гарячої лінії" з питань пенсійного забезпечення;

- (032) 259-30-76 - номер телефону "гарячої лінії" з питань надання житлових субсидій;

- (032) 259-30-77 - номер телефону "гарячої лінії" з питань страхових виплат у зв'язку із тимчасовою непрацездатністю та у зв'язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням;

- (03236) 6-07-48 - номер телефону "гарячої лінії" відділу обслуговування громадян №3 (сервісний цент).