Самбірське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області попереджає про заборону спалювання сухостою!

Дата: 19.02.2024 14:48

З настанням весни, проблема спалювання сухостою вкотре нагадує про себе. Часто це призводить не лише до масштабних пожеж на відкритих територіях, але й вогонь перекидається і на лісові масиви і спричиняє займання торфу.

Також через спалювання сухої трави виникають пожежі і в житловому секторі. Якщо спалювати суху траву на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, дим і вогонь здатні спричинити замикання ліній електропередач, що може призвести до руйнівних наслідків для населених пунктів та промислових об’єктів.

Небезпечними є такі пожежі і для водіїв автотранспорту. Через дим від таких багать на автодорогах погіршується видимість, що може стати причиною дорожньо-транспортних пригод.

Необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю!

Дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки!

Всі їх начебто знають, але багато хто нехтує. Не сподівайтесь, що вас це мене, бережіть свої домівки, а саме головне - своє життя!