Бісковицька громада
Львівська область, Самбірський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «ДПТ на окрему земельну ділянку, яка розташована на вул. Бісковицька 9и с.Рудня, площею 0.4775га, для приведення у відповідність існуючому використанню тери

Дата: 27.03.2024 11:27
Кількість переглядів: 146

Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО)

містобудівної документації «ДПТ на окрему земельну ділянку, яка розташована на вул. Бісковицька 9и с.Рудня, площею 0.4775га, для приведення у відповідність існуючому використанню території промислового призначення (забійний пункт, допоміжні приміщення)»

 

 

  1. Суб’єкт стратегічної екологічної оцінки

Бісковицька сільська рада  - замовник СЕО містобудівної документації   «ДПТ на окрему земельну ділянку, яка розташована на вул. Бісковицька 9и   с. Рудня, площею 0.4775 га, для приведення у відповідність існуючому використанню території промислового призначення (забійний пункт, допоміжні приміщення)».

Адреса: 81457, Львівська обл., Самбірський р-н, с. Бісковичі, вул. Ярослава Мудрого.

Код ЄДРПОУ 04370030

Тел. 03236-42262

 

«ДПТ на окрему земельну ділянку, яка розташована на вул. Бісковицька 9и с.Рудня, площею 0.4775га, для приведення у відповідність існуючому використанню території промислового призначення (забійний пункт, допоміжні приміщення)»  в с. Рудня,  Самбірського району, Львівської області є містобудівною документацією місцевого рівня, яка визначає функціональне призначення об’єкту уточнення в більшому масштабі положень схеми планування території району, визначення планувальних обмежень  використання території  згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, формування пропозицій щодо можливого розташування об’єкту в межах однієї проєктної території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади, заходів щодо реалізації містобудівної політики розвитку території району, згідно п.4.1. ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

На території опрацювання ДПТ передбачається доповнення планувальної структури кварталу села Рудня територією для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  (забійний пункт)  за рахунок приведення земельної ділянки до фактичного її використання, згідно з рішенням та завданням на проектування, а також з врахуванням планувальних обмежень. Проектоване функціональне призначення ділянки відповідає ГП села.

 

 

Детальний план території для будівництва та обслуговування приміщень розроблено у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.1.1-14:2021 Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні; ДБН Б.2.2-12:2019 Планування і забудова територій; ДБН В 2.2-43: 2021 Складські будівлі; ДБН В.2.2-28:2010 Будинки адмістративного та побутового призначення; ДБН В.2.2-9:2018 Громадські будинки та споруди; ДБН В.2.3-5:2018 Вулиці та дороги населених пунктів; ДБН Б.2.2-5:2011 Благоустрій територій.

 

     Детальний план розробляється з метою приведення у відповідність існуючому використанню території промислового призначення (забійний пункт, допоміжні приміщення), яка розташована на вул. Бісковицька 9и с. Рудня.

Згідно генерального плану села Рудня територія проектування ДПТ визначена як територія промислових підприємств.

     Затверджений детальний план є основою для визначення вихідних даних для:

Детальний план території є містобудівною документацією, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території для розміщення нових будівель та споруд .

Основними завданнями проекту містобудівної документації є:

приведення у відповідність існуючому використанню території промислового призначення (забійний пункт, допоміжні приміщення) ДПТ на окрему земельну ділянку, яка розташована на вул. Бісковицька 9и   с. Рудня, площею 0.4775 га).

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕ, ЯКОЮ МІРОЮ ДОКУМЕНТ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ВИЗНАЧАЄ УМОВИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ АБО ОБ’ЄКТІВ, ЩОДО ЯКИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПЕРЕДБАЧЕНО ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ (У ТОМУ ЧИСЛІ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ, РОЗМІРУ, ПОТУЖНОСТІ АБО РОЗМІЩЕННЯ РЕСУРСІВ).

 

Здійснення видів планової діяльності та розташування об’єктів, які Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» віднесені до тих, що можуть мати значний вплив на довкілля і підлягають оцінці впливу на довкілля, проєктом містобудівної документації не буде встановлено (споруджено). 

Загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності: приведення у відповідність існуючому використанню території промислового призначення (забійний пункт, допоміжні приміщення) ДПТ на окрему земельну ділянку, яка розташована на вул. Бісковицька 9и   с. Рудня, площею 0.4775 га).

 

ЙМОВІРНІ НАСЛІДКИ:

 

а) у тому числі для здоров’я населення:

Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонуються відповідно до детального плану території, на здоров’я населення.

б) для територій з природоохоронним статусом:

Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонується відповідно до детального плану території, на території з природоохоронним статусом.

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення:

Транскордонні наслідки відсутні.

 
 

ВИПРАВДАНІ АЛЬТЕРНАТИВИ, ЯКІ НЕОБХІДНО РОЗГЛЯНУТИ,

У ТОМУ ЧИСЛІ ЯКЩО ДОКУМЕНТ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ НЕ БУДЕ ЗАТВЕРДЖЕНО.

     

         Необхідності у розгляданні альтернатив планованої діяльності (у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено) немає.

       Альтернативи іншого характеру відсутні з огляду на необхідність провадження даної планованої діяльності.

 

ДОСЛІДЖЕННЯ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ, МЕТОДИ І КРИТЕРІЇ, ЩО ВИКОРИСТОВУВАТИМУТЬСЯ ПІД ЧАС СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ.

 

Під час розроблення матеріалів оцінки впливів на навколишнє природне середовище для підприємства необхідно керуватися природоохороннім законодавством України, а також законодавством України в сфері поводження з відходами, міжнародними конвенціями та протипожежними нормами, а також місцевими екологічними умовами і обмеженнями.

 

ЗАХОДИ, ЯКІ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ РОЗГЛЯНУТИ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ, ЗМЕНШЕННЯ ТА ПОМ’ЯКШЕННЯ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ ВИКОНАННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

 

В цілому, документ розроблений у відповідності до державних будівельних норм, санітарних норм і правил проект містобудівної документації не матиме негативних наслідків виконання документа державного планування.

 

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО СТРУКТУРИ ТА ЗМІСТУ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ.

 

Стратегічна екологічна оцінка повинна бути здійснена у відповідності до статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», ДСТУ-Н Б Б.1.1-10:2010 «Настанова з виконання розділів Охорона навколишнього природного середовища у складі містобудівної документації. Склад та вимоги», Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування, затверджених наказом Міністерства екології і природних ресурсів України № 296 від 10.08.2018, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.1.1-14:2021 Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні; ДБН Б.2.2-12:2019 Планування і забудова територій; ДБН В 2.2-43: 2021 Складські будівлі; ДБН В.2.2-28:2010 Будинки адміністративного та побутового призначення; ДБН В.2.2-9:2018 Громадські будинки та споруди; ДБН В.2.3-5:2018 Вулиці та дороги населених пунктів; ДБН Б.2.2-5:2011 Благоустрій територій.

 

 

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ТА СТРОКИ ЇХ ПОДАННЯ.

 

9) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції та строки їх подання

Бісковицька сільська рада: 81457, Львівська обл., Самбірський р-н, с. Бісковичі, вул. Ярослава Мудрого.

Тел. 03236-42262

 

- Терміни їх подання:

Зауваження  та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території містобудівної документації ДПТ на окрему земельну ділянку, яка розташована на вул. Бісковицька 9и с. Рудня, площею 0.4775га, для приведення у відповідність існуючому використанню території промислового призначення (забійний пункт, допоміжні приміщення), надаються  протягом 15 днів з дня її оприлюднення.

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування: Шановні мешканці нашої громади, ми хотіли б дізнатись Вашої думки, в плані чи подобається робота нашого сайту.

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних