12 Липня, 2023 р., 11:24
         Управління з питань цифрового розвитку Львівської обласної державної адміністрації розпочало бета-тестування Порталу місцевої статистики Львівщини - https://stat.loda.gov.ua/ (далі Портал).           Портал - публічна онлайн-платформа, де представлені основні показники життєдіяльності Львівської області. Джерелом даних для побудови показників є інформація у формі наборів відкритих даних на Місцевому порталі відкритих даних Львівщини (https://data.loda.gov.ua/), яку публікують структурні підрозділи облдержадміністрації та територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади у Львівській області: ДСНС, Нацполіція, Пенсійний фонд, ДПС, Центр зайнятості, Головне управління статистики та ін.
11 Липня, 2023 р., 10:57
ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ
11 Липня, 2023 р., 09:12
Повідомлення про застосування засобів захисту рослин в с.Бісковичі з 11.07 по 14.07.2023 року
06 Липня, 2023 р., 11:15
Що робити у разі радіаційної аварії? Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням.
23 Червня, 2023 р., 12:01
Інформаційні матеріали про діяльність Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України
21 Червня, 2023 р., 09:13
Кіберполіція попереджає про шахрайство. Будьте обережні.
19 Червня, 2023 р., 15:38
Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2024 рік
19 Червня, 2023 р., 15:24
Про встановлення місцевих податків і зборів на території Бісковицької сільської ради на 2024 рік
19 Червня, 2023 р., 15:18
Про визнання повноважень депутата Бісковицької сільської ради Роман В.С.