30 Серпня, 2016 р., 12:26
29 серпня 2016 року у відділі соціально - гуманітарної політики відбулась чергова нарада  з керівниками навчальних закладів. На нараді було розглянуто ряд важливих питань, зокрема :
29 Серпня, 2016 р., 10:27
         24 серпня 2016 року в Народному домі с. Бісковичі відбулося урочисте святкування з нагоди 25 – ої річниці Незалежності України.
26 Серпня, 2016 р., 15:09
Всім серцем любіть Україну  свою  і вічні ми будемо з нею.    До Дня державного прапора та 25 - ї річниці Незалежності України у сільських бібліотеках Бісковицької ОТГ пройшло ряд заходів. Зокрема у бібліотеці с. Бісковичі була підготовлена книжкова виставка "Наш прапор - наш сила та відвага", у бібліотеці с. Викоти були організовані книжкова виставка «Незалежна Україна – обличчя Нової епохи», а також проведена година державності «Стань же окрасою цілого світу, наша свята Україно» в якій брали участь читачі бібліотеки, у бібліотеці с. Максимовичі був проведений  мальовничий вернісаж до Дня Незалежності України, а  бібліотекар  Марія Папінко  намалювала ескізи малюнків, які діти села розмальовували.
23 Серпня, 2016 р., 14:40
26 серпня 2016 року в приміщенні адміністративного будинку відбудеться десята позачергова сесія сьомого скликання Бісковицької сільської ради. Початок о 16:00 год.                                                                                                    Сільський голова  В.Андрущенко
17 Серпня, 2016 р., 16:41
08 Серпня, 2016 р., 10:34
В с.Викоти 23-24 липня 2016р. відбулось урочисте святкування з нагоди заснування Недільної школи храму "Пресвятої Богородиці" та Молодіжного Братства імені святого апостола Андрія Первозванного.
01 Серпня, 2016 р., 15:36
01 серпня відбулась нарада начальника соціально-гуманітарного відділу Васьків Марії Михайлівни, методиста відділу Андрущенко Ольги Романівни з завідувачем дошкільного навчального закладу "Перлинка" с.Лановичі Людмилою Гедз, на якій були опрацьовані інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітньої роботи і національно-патріотичного вихованння в ДНЗ у 2016-2017н.р., а також наказ Міністерства охорони здоров'я України від 23.03.2016рю № 234 "Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів".
27 Липня, 2016 р., 09:27
Бісковицька сільська рада повідомляє, що на IX-ій сесії VII скликання, яка відбулася 25.07.2016 року, прийнято рішення "Про призначення перших місцевих виборів старост сіл об'єднаної територіальної громади Бісковицької сільської ради". Перші місцеві вибори старост призначено на неділю 9 жовтня 2016 року в селах, які увійшли до складу Бісковицької сільської ради,а саме: